AIKIDO TENJINCHI DOJO

A Tenjinchi Dojo több, mint három évtizedes múltra visszatekintő, nemzetközi háttérrel rendelkező, aikido iskola Budapesten. Az AIKIDO mellett további két hagyományos japán harcművészet, az IAIDO és a JODO, valamint egy különleges, saját fejlesztésű, testgyakorlási forma, a RAJI UKEMI FITNESS tanulható. A Tenjinchi Dojoban minden hétköznap vannak csoportos és egyéni órák felnőttek, tizenévesek, és gyermekek számára.

AIKIDO FELNŐTT ÉS GYEREKCSOPORT

RAJI UKEMI FITNESS

A 21. század új mozgásformája

RAJI UKEMI FITNESS

JODO / IAIDO

Klasszikus japán harcművészetek

Gollob Szabolcs

EBR OKUDEN, High-Instructor

AIKIKAI, 6. dan

Gollob Szabolcs portré

Gollob Szabolcs

EBR OKUDEN, High-Instructor

AIKIKAI, 6. dan

A Magyarországi RAJI Budoiskola vezető instruktora, a Tenjinchi dojo alapítója és vezetője vagyok, valamint a Magyar Aikikai Aikido és Kultúra Szövetség technikai bizottságának tagja. A 80-as években kezdtem gyakorolni az AIKIDO-t, és több mint 35 éve tanítom is. Aktívan részt veszek mind az AIKIKAI Hungary, mind az Ecole de BUDO-RAJI International technikai színvonalának fejlesztésében, rendszeres hétvégi edzőtáborokat tartok Budapesten, vidéken és külföldön egyaránt.

Jelentkezés

Az edzésekhez folyamatosan lehet csatlakozni: az AIKIDO gyerekcsoporthoz 7, a juniorcsoporthoz 14, a felnőtt AIKIDO csoporthoz pedig már 16 éves kortól. Teljesen kezdő felnőtteknek lehetőségük van egy speciális kezdőkurzussal is bekapcsolódni. Iskolánkban hagyományos fegyveres japán harcművészeteket, JODO-t és IAIDO-t is oktatunk. Azoknak pedig, akik harcművészeti keretek nélkül szeretnének mozogni, iskolánk saját fejlesztésű testgyakorlási formáját, a RAJI UKEMI FITNESS©-t ajánljuk. A csoportos edzéseken kívül egyéni magánórákra is jelentkezhetnek az érdeklődők. Mindenkit szeretettel várunk!

IDŐPONTOK

AIKIDO
hétfő, szerda, péntek: 19:30 - 21:00
kedd, csütörtök: 08:30 - 10:00